start: end:
Sat 12/16/2017 14:00 - 15:40
Thu 11/8/2017 - Tue 1/8/2018

(Výstava obrazů Vladimíra Balcara)

Museum Riedl's villa (Desná)

Wed 12/13/2017 18:00

(Jekyll & Hyde)

F. X. Šalda - Small Theatre (Liberec)

Thu 12/14/2017 18:00

(My Fair Lady)

F. X. Šalda Theatre - Šalda Theatre (Liberec)

Thu 12/14/2017 18:30

(Vlasta Redl Recitál)

Crate Club (Liberec)

Mon 12/18/2017 18:00

(Achich)

F. X. Šalda - Small Theatre (Liberec)

Tue 12/19/2017 18:00
Wed 12/20/2017 18:30
Thu 12/21/2017 18:30
Wed 12/27/2017 18:00

(Poprask na laguně)

F. X. Šalda Theatre - Šalda Theatre (Liberec)

Sat 12/30/2017 15:00 - 18:00
Sat 12/30/2017 18:00

(Strasti života)

F. X. Šalda - Small Theatre (Liberec)

Sat 1/6/2018 6:30 - 14:00
Tue 2/6/2018 17:00 - 20:00
Sat 1/6/2018 17:00
Sat 1/20/2018 17:00
Sat 2/3/2018 17:00
Sat 3/10/2018 17:00
Mon 4/2/2018 7:00 - 14:00

(Velikonoce na Grabštejně)

Grabštejn - castle (Hrádek nad Nisou)

Sat 4/14/2018 8:00 - 13:00
Sat 4/21/2018 6:00 - 11:00
Sun 5/27/2018 7:00 - 14:00

(Den dětí na Grabštejně)

Grabštejn - castle (Hrádek nad Nisou)

Sat 7/7/2018 7:00 - 15:00
Sun 7/8/2018 7:00 - 15:00

(Renesanční létohrátky na Grabštejně)

Grabštejn - castle (Hrádek nad Nisou)

Sat 7/28/2018 18:00 - 20:00
Sat 8/3/2018 - Sun 8/4/2018

(Řemeslný jarmark na Grabštejně)

Grabštejn - castle (Hrádek nad Nisou)

Sat 8/25/2018 18:00 - 20:00
Sat 9/15/2018 8:00 - 12:00

(Dny evropského dědictví)

Grabštejn - castle (Hrádek nad Nisou)


Events

(Adventní koncert sopranistky Karolíny Žmolíkové s krátkou večerní prohlídkou)

Zákupy - chateau (Zákupy)

Sat 12/16/2017 14:00 - 15:40

(Výstava obrazů Vladimíra Balcara)

Museum Riedl's villa (Desná)

Thu 11/8/2017 - Tue 1/8/2018

(Jekyll & Hyde)

F. X. Šalda - Small Theatre (Liberec)

Wed 12/13/2017 18:00

(My Fair Lady)

F. X. Šalda Theatre - Šalda Theatre (Liberec)

Thu 12/14/2017 18:00

(Vlasta Redl Recitál)

Crate Club (Liberec)

Thu 12/14/2017 18:30


Tip for a trip

Regional Art Gallery Liberec

Regional Art Gallery Liberec

Specialised collection forming institution, which takes care about extensive art collections and offers...