start: end:
Wed 11/22/2017 18:00

(Caveman)

House of culture of Liberec (Liberec)

Sat 12/16/2017 14:00 - 15:40
Sat 3/31/2017 - Tue 10/30/2017

(Zdislava jako historická osobnost)

Lemberk - chateau (Jablonné v Podještědí)

Thu 4/12/2017 - Tue 10/30/2017

Zahájení sezony na objektu Na pomezí Tesařov

Light fortification no. 248 (Kořenov)

Thu 10/4/2017 - Mon 10/29/2017

Výstava obrazů Vladimíra Mencla

International Centre for Spiritual Renewal (Hejnice)

Sun 10/22/2017 14:00

(Poprask na laguně)

F. X. Šalda Theatre - Šalda Theatre (Liberec)

Tue 10/31/2017 16:00
Fri 11/17/2017 19:00

(Těla)

Crate Club (Liberec)

Sat 11/18/2017 19:00

(Nico ZZ Band)

Crate Club (Liberec)

Fri 11/24/2017 19:00

(Pumpa)

Crate Club (Liberec)

Wed 11/29/2017 18:30

(Ivan Hlas trio)

Crate Club (Liberec)

Thu 11/30/2017 18:30

(Jiří Stivín Kvartet)

Crate Club (Liberec)

Fri 12/1/2017 19:00

(Judas Priest Revival)

Crate Club (Liberec)

Sun 12/3/2017 9:00 - 13:00

(Adventní prohlídky na Grabštejně)

Grabštejn - castle (Hrádek nad Nisou)

Mon 12/4/2017 18:30

(Trio Merta, Hrubý & Fencl)

Crate Club (Liberec)

Sat 12/9/2017 19:00 - 22:00

(Motorband)

Crate Club (Liberec)

Wed 12/20/2017 18:30
Thu 12/21/2017 18:30
Sat 1/6/2018 6:30 - 14:00
Sat 11/4/2017 17:00
Sat 11/18/2017 17:00
Mon 11/27/2017 19:10
Sat 12/2/2017 17:00
Sat 1/6/2018 17:00
Sat 1/20/2018 17:00
Sat 2/3/2018 17:00
Sat 3/10/2018 17:00
Mon 4/2/2018 7:00 - 14:00

(Velikonoce na Grabštejně)

Grabštejn - castle (Hrádek nad Nisou)

Sat 4/14/2018 8:00 - 13:00
Sat 4/21/2018 6:00 - 11:00
Sun 5/27/2018 7:00 - 14:00

(Den dětí na Grabštejně)

Grabštejn - castle (Hrádek nad Nisou)

Sat 7/7/2018 7:00 - 15:00
Sun 7/8/2018 7:00 - 15:00

(Renesanční létohrátky na Grabštejně)

Grabštejn - castle (Hrádek nad Nisou)

Sat 7/28/2018 18:00 - 20:00
Sat 8/3/2018 - Sun 8/4/2018

(Řemeslný jarmark na Grabštejně)

Grabštejn - castle (Hrádek nad Nisou)

Sat 8/25/2018 18:00 - 20:00
Sat 9/8/2018 8:00 - 12:00

(Dny evropského dědictví)

Grabštejn - castle (Hrádek nad Nisou)


Events

(Caveman)

House of culture of Liberec (Liberec)

Wed 11/22/2017 18:00

(Adventní koncert sopranistky Karolíny Žmolíkové s krátkou večerní prohlídkou)

Zákupy - chateau (Zákupy)

Sat 12/16/2017 14:00 - 15:40

(Zdislava jako historická osobnost)

Lemberk - chateau (Jablonné v Podještědí)

Sat 3/31/2017 - Tue 10/30/2017

Zahájení sezony na objektu Na pomezí Tesařov

Light fortification no. 248 (Kořenov)

Thu 4/12/2017 - Tue 10/30/2017

Výstava obrazů Vladimíra Mencla

International Centre for Spiritual Renewal (Hejnice)

Thu 10/4/2017 - Mon 10/29/2017


Tip for a trip

Peasant orchard - lookout tower

Peasant orchard - lookout tower

The 35 metre tall focal point of the heritage site Lidový sady (People's Park) with 155 steps served...